Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (220 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
hr_HR[0]: %(count)s zbirka potomka
hr_HR[1]: %(count)s zbriki potamaka
hr_HR[2]: %(count)s zbirki potomaka

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
hr_HR: %(hostname)s je već postavljeno kao zadano sjedište. Morate otkloniti to sjedište prije nego li postavite ovo sjedište kao zadano.

en: %(label)s: this block has no options.
hr_HR: %(label)s: ovaj blok nema dodatnih mogućnosti.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
hr_HR: '%(workflow)s' je započeo. Sljedeći korak '%(task)s'

en: <b>'{title}' is locked</b> by <b>you</b>.
hr_HR: <b>'{title}' ste zaključali</b> <b>vi</b>.

en: <b>'{title}' is locked</b>.
hr_HR: <b>'{title}' je zaključano</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>you</b> on <b>{datetime}</b>.
hr_HR: <b>'{title}' ste zaključali</b> <b>vi</b> na dan <b>{datetime}</b>

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>{user}</b> on <b>{datetime}</b>.
hr_HR: <b>'{title}' je zaključao</b> korisnik <b>{user}</b> na dan <b>{datetime}</b>.

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
hr_HR: Akitvni zadaci se mogu dodati u tijek rada. Obustavljanje zadataka ga ne briše iz postojećih tijekova rada.

en: Active workflows can be added to pages/snippets. Deactivating a workflow does not remove it from existing pages/snippets.
hr_HR: Aktivni tijekovi rada se mogu dodati stranicama/izrescima. Obustavljanje tijeka rada ga ne briše iz postojećih stranica/izrezaka.

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add Comment
hr_HR: Dodaj Komentar

en: Add comment
hr_HR: Dodaj komentar

en: Add view restrictions
hr_HR: Dodaj ograničenja pogleda

en: Add/edit pages you own
hr_HR: Dodaj/uredi vlastite stranice

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
hr_HR: Dodano je '%(restriction)s' ograničenje pogleda

en: Added view restriction
hr_HR: Dodano je ograničenja pogleda

en: Approve
hr_HR: Odobri

en: Approve with comment
hr_HR: Odobri uz komentar

en: Approved
hr_HR: Odobreno

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
hr_HR: Odoboreno u '%(task)s'. '%(workflow)s' završen

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
hr_HR: Odobreno u '%(task)s'. Sljedeći korak '%(next_task)s'

en: Bulk delete
hr_HR: Grupno brisanje

en: Cancelled
hr_HR: Obustavljeno

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
hr_HR: Otkazan '%(workflow)s' u '%(task)s'

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Continue
hr_HR: Nastavi

en: Convert alias into ordinary page
hr_HR: Pretvori alias u običnu stranicu

en: Converted an alias into an ordinary page
hr_HR: Alias je pretvoren u običnu stranicu

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
hr_HR: Alias '%(title)s' je pretvoren u običnu stranicu

en: Copied
hr_HR: Kopirano

en: Copied from %(title)s
hr_HR: Kopirano iz %(title)s

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Create
hr_HR: Stvori

en: Create alias
hr_HR: Stvori alias

en: Created
hr_HR: Stvoreno

en: Created an alias
hr_HR: Stvoren je alias

en: Created an alias of %(title)s
hr_HR: Stvoren je alias za %(title)s

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete comment
hr_HR: Izbriši komentar

en: Delete pages with children
hr_HR: Brisanje stranica sa djecom

en: Deleted
hr_HR: Izbrisano

en: Draft saved
hr_HR: Spremljena skica

en: Drag
hr_HR: Povucite

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit any page
hr_HR: Uređivanje bilo koje stranice

en: Edit comment
hr_HR: Uredi komentar

en: Edited
hr_HR: Uređeno

en: Group approval task
hr_HR: Grupno odobrenje zadatka

en: Group approval tasks
hr_HR: Grupno odobrenje zadataka

en: Human-readable name for the site.
hr_HR: Naziv sjedišta čitljiv ljudima

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
hr_HR: Ako je postavljeno, sjedište će obrađivati zahtjeve za sve domaćine koji nemaju definirano vlastito sjedište.

en: In progress
hr_HR: U tijeku

en: Lock
hr_HR: Zaključavanje

en: Lock/unlock pages you've locked
hr_HR: Zaključavanje/otključavanje stranica koje ste zaključali

en: Locked
hr_HR: Zaključano

en: Locked by another user
hr_HR: Zaključao drugi korisnik

en: Locked by workflow
hr_HR: Zaključao tijek rada

en: Locked by you
hr_HR: Vi ste zaključali

en: Log in
hr_HR: Prijava

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
hr_HR: Članovi odabrane Wagtail grupe mogu odobriti ovaj zadatak

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Move down
hr_HR: Pomakni prema dolje

en: Move up
hr_HR: Pomakni prema gore

en: Moved
hr_HR: Premješteno

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
hr_HR: Premješteno iz '%(old_parent)s' u '%(new_parent)s'

en: Needs changes
hr_HR: Potrebne su izmjene

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
hr_HR: Nitko ne može napraviti promjene dok je %(model_name)s zaključano.

en: Not started
hr_HR: Nije započeto

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
hr_HR: Samo %(user)s može napraviti promjene dok je %(model_name)s zaključano

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
hr_HR: Samo vi možete napraviti promjene dok je %(model_name)s zaključano

en: Page scheduled for publishing
hr_HR: Stranici je zakazano objavljivanje

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
hr_HR: Stranici je zakazano objavljivanje u %(go_live_at)s

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
hr_HR: Stranici je otkazano objavljivanje u %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
hr_HR: Stranici je otkazano objavljivanje

en: Pages/snippets at this step in a workflow will be moderated or approved by these groups of users
hr_HR: Stranice/izresci u ovom koraku radnog tijeka će biti moderirane ili odobrene od strane ovih grupa korisnika

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Password required
hr_HR: Potrebna je lozinka.

en: Private, accessible to users in specific groups
hr_HR: Privatno, pristup korisnicima u određenim grupama

en: Public
hr_HR: Javno

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: Publish any page
hr_HR: Objavljivanje bilo koje stranice

en: Publish scheduled draft
hr_HR: Objavi zakazanu skicu

en: Published
hr_HR: Objavljeno

en: Published scheduled draft
hr_HR: Objavljena zakazana skica

en: Reject
hr_HR: Odbij

en: Rejected
hr_HR: Odbijeno

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
hr_HR: Odbijeno u '%(task)s'. Zahtijeva promjene

en: Remove view restrictions
hr_HR: Ukloni ograničenja pogleda

en: Removed view restriction
hr_HR: Uklonjeno je ograničenje pogleda

en: Rename
hr_HR: Preimenuj

en: Renamed
hr_HR: Preimenovano

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
hr_HR: Preimenovano iz '%(old)s' u '%(new)s'

en: Request changes
hr_HR: Zatraži izmjene

en: Revert
hr_HR: Vrati na staro

en: Reverted to previous revision
hr_HR: Vraćeno na prijašnju verziju

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
hr_HR: Vraćeno na prethodnu verziju s identifikatorom %(revision_id)s iz %(created_at)s

en: Schedule publication
hr_HR: Zakaži objavu

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
hr_HR: Postavite ovo na vrijednost različitu od 80 ako su vam potrebna specifična vrata unutar URL-a (npr. razvoj na vratima 8000). Ovo ne utječe na rukovanje zahtjevima (prosljeđivanje na vrata i dalje funkcionira).

en: Skipped
hr_HR: Preskočeno

en: Task state
hr_HR: Stanje zadatka

en: Task states
hr_HR: Stanja zadataka

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
hr_HR: Tekstualni opis prikazan ispod naslova stranice u rezultatima tražilica.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
hr_HR: Maksimalni broj stavki iznosi %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
hr_HR: Minimalni broj stavki iznosi %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
hr_HR: Kratica koja će se pojavljivati u URL-u, npr. http://domena.com/blog/[moj-slug]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
hr_HR: Naziv stranice prikazan u rezultatima tražilica kao naslov koji se može kliknuti.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
hr_HR: Naslov stranice vidljiv publici

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
hr_HR: Unesena lozinka nije ispravna. Molimo probajte ponovno.

en: This block has no options.
hr_HR: Ovaj blok nema dodatnih mogućnosti.

en: This field is required.
hr_HR: Ovo polje je obavezno.

en: URL path
hr_HR: URL putanja

en: Unlock
hr_HR: Otključavanje

en: Unlock any page
hr_HR: Otključavanje bilo koje stranice

en: Unlocked
hr_HR: Otključano

en: Unpublish
hr_HR: Odjavi

en: Unpublish scheduled draft
hr_HR: Odjavi zakazanu skicu

en: Unpublished
hr_HR: Odjavljeno

en: Unpublished scheduled draft
hr_HR: Odjavljena zakazana skica

en: Unschedule publication
hr_HR: Otkaži objavu

en: Update view restrictions
hr_HR: Ažuriraj ograničenja pogleda

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
hr_HR: Ažurirano je ograničenje pogleda na '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
hr_HR: Ažurirano je ograničenje pogleda

en: Wagtail core
hr_HR: Wagtail jezgra

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
hr_HR: Hoće li se poveznica na ovu stranicu pojavljivati u generiranim izbornicima

en: Workflow cancelled
hr_HR: Tijek rada otkazan

en: Workflow started
hr_HR: Tijek rada je započeo

en: Workflow state
hr_HR: Stanje radnog tijeka

en: Workflow states
hr_HR: Stanja radnog tijeka

en: Workflow task approved
hr_HR: Zadatak tijeka rada je odobren

en: Workflow task rejected. Workflow complete
hr_HR: Tijek rada odbijen. Tijek rada završen

en: Workflow: approve task
hr_HR: Tijeka rada: odobri zadatak

en: Workflow: cancel
hr_HR: Tijek rada: otkaži

en: Workflow: reject task
hr_HR: Tijek rada: odbij zadatak

en: Workflow: resume task
hr_HR: Tijeka rada: nastavi zadatak

en: Workflow: start
hr_HR: Tijek rada: započni

en: You need a password to access this page.
hr_HR: Potrebna je lozinka kako bi pristupili ovoj stranici.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
hr_HR: Vaš korisnički račun nema pristup ovoj stranici. Za nastavak, molimo prijavite se sa računom koji ima dozvoljen pristup.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
hr_HR: Korisničko ime i lozinka se ne podudaraju. Molimo pokušajte ponovno.

en: active
hr_HR: aktivno

en: approved go live at
hr_HR: odobreno uživo u

en: collection
hr_HR: zbirka

en: collection view restriction
hr_HR: ograničenje pogleda zbirke

en: collection view restrictions
hr_HR: ograničenje pogleda zbirki

en: collections
hr_HR: zbirke

en: content JSON
hr_HR: sadržaj JSON

en: content type
hr_HR: vrsta sadržaja

en: created at
hr_HR: stvoreno u

en: current task state
hr_HR: trenutno stanje zadatka

en: default
hr_HR: zadano

en: draft
hr_HR: skica

en: expired
hr_HR: istekao rok

en: expiry date/time
hr_HR: Povuci objavu u datum/vrijeme

en: finished at
hr_HR: završeno u

en: finished by
hr_HR: izvršio korisnik

en: first published at
hr_HR: prvi put objavljeno

en: go live date/time
hr_HR: Objavi u datum/vrijeme

en: group
hr_HR: grupa

en: group collection permission
hr_HR: Grupna dozvola zbirke

en: group collection permissions
hr_HR: Grupne dozvole zbirke

en: group page permission
hr_HR: Grupna dozvola stranice

en: group page permissions
hr_HR: Grupne dozvole stranice

en: groups
hr_HR: grupe

en: has unpublished changes
hr_HR: sadrži neobjavljene promjene

en: hostname
hr_HR: naziv domaćina

en: in moderation
hr_HR: u moderiranju

en: is default site
hr_HR: zadana stranica

en: last published at
hr_HR: zadnji put objavljeno

en: latest revision created at
hr_HR: zadnja revizija stvorena

en: live
hr_HR: uživo

en: live + draft
hr_HR: uživo + skica

en: live + in moderation
hr_HR: uživo + u moderiranju

en: live + scheduled
hr_HR: uživo + zakazano

en: live revision
hr_HR: revizija uživo

en: locked
hr_HR: zaključano

en: locked at
hr_HR: zaključano u

en: locked by
hr_HR: zaključao/la

en: log entries
hr_HR: zapisi

en: log entry
hr_HR: zapis

en: meta description
hr_HR: meta opis

en: name
hr_HR: naziv

en: owner
hr_HR: vlasnik

en: page
hr_HR: stranica

en: page log entries
hr_HR: zapisi stranice

en: page log entry
hr_HR: zapis stranice

en: page view restriction
hr_HR: ograničenje pogleda stranice

en: page view restrictions
hr_HR: ograničenja pogleda stranice

en: pages
hr_HR: stranice

en: permission
hr_HR: dozvole

en: port
hr_HR: vrata

en: requested by
hr_HR: zatražio korisnik

en: revision
hr_HR: verzija

en: revisions
hr_HR: verzije

en: root page
hr_HR: korijenska stranica

en: scheduled
hr_HR: zakazano

en: show in menus
hr_HR: prikaži u izborniku

en: site
hr_HR: sjedište

en: site name
hr_HR: naziv sjedišta

en: sites
hr_HR: sjedišta

en: started at
hr_HR: Započeto

en: system
hr_HR: sustav

en: task
hr_HR: zadatak

en: tasks
hr_HR: zadaci

en: the %(model_name)s will also be deleted
hr_HR: %(model_name)s će također biti izbrisano

en: timestamp (UTC)
hr_HR: vremenska oznaka (UTC)

en: title
hr_HR: naslov

en: title tag
hr_HR: Oznaka naslova

en: uploaded by user
hr_HR: Prenio korisnik

en: user
hr_HR: korisnik

en: view restriction
hr_HR: ograničenje pogleda

en: view restrictions
hr_HR: ograničenja pogleda

en: workflow
hr_HR: Tijek rada

en: workflow page
hr_HR: stranica radnog tijeka

en: workflow pages
hr_HR: stranice radnog tijeka

en: workflow state
hr_HR: stanje radnog tijeka

en: workflow task order
hr_HR: redoslijed zadatka radnog tijeka

en: workflow task orders
hr_HR: redoslijedi zadataka radnog tijeka

en: workflow_tasks
hr_HR: zadaci radnog tijeka

en: workflows
hr_HR: tijekovi rada
