Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (87 entries)

en: The minimum number of items is %(min_num)d
sk_SK: Minimálne množstvo je %(min_num)d

en: The maximum number of items is %(max_num)d
sk_SK: Maximálne množstvo je %(max_num)d

en: Move up
sk_SK: Posunúť vyššie

en: Move down
sk_SK: Posunúť nižšie

en: Drag
sk_SK: Potiahnuť

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Add
sk_SK: Pridať

en: This block has no options.
sk_SK: Tento odstavec nemá žiadne voľby.

en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

en: Password
sk_SK: Heslo

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
sk_SK: Heslo, ktoré ste zadali, nie je správne. Prosím skúste znovu.

en: Locked
sk_SK: Zamknuté

en: Unlocked
sk_SK: Odomknuté

en: has unpublished changes
sk_SK: obsahuje nepublikované zmeny

en: first published at
sk_SK: prvýkrát publikované

en: last published at
sk_SK: publikované naposledy

en: go live date/time
sk_SK: dátum a čas publikácie

en: expiry date/time
sk_SK: dátum a čas expirácie

en: expired
sk_SK: expirované

en: scheduled
sk_SK: naplánované

en: draft
sk_SK: koncept

en: live + draft
sk_SK: live  + koncept

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: locked
sk_SK: zamknuté

en: Add/edit pages you own
sk_SK: Pridať/upraviť stránky ktoré vlastníte

en: Bulk delete
sk_SK: Hromadne vymazať

en: Delete pages with children
sk_SK: Vymazať stránky s potomkami

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit any page
sk_SK: Upraviť stránku

en: Lock
sk_SK: Zamknúť

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Publish any page
sk_SK: Publikovať akúkoľvek stránku

en: title
sk_SK: titulok

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
sk_SK: Titulok stránky ktorý budú vidieť ostatní návštevníci

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
sk_SK: Názov ktorý sa bude zobrazovať v adrese URL napríklad.  http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: content type
sk_SK: typ obsahu

en: URL path
sk_SK: URL cesta

en: owner
sk_SK: vlastník

en: show in menus
sk_SK: zobraziť v menu

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
sk_SK: Odkaz na túto stránku sa zobrazí v navigácií

en: latest revision created at
sk_SK: posledná revízia vytvorená

en: page
sk_SK: stránka

en: pages
sk_SK: stránky

en: created at
sk_SK: vytvorené

en: user
sk_SK: používateľ

en: content JSON
sk_SK: obsah JSON

en: approved go live at
sk_SK: schválené na zverejnenie

en: group
sk_SK: skupina

en: permission
sk_SK: oprávnenie

en: group page permission
sk_SK: skupinové oprávnenie stránky

en: group page permissions
sk_SK: skupinové oprávnenia stránky

en: page view restriction
sk_SK: obmedzenie zobrazenia stránky

en: page view restrictions
sk_SK: obmedzenia zobrazenia stránky

en: name
sk_SK: názov

en: groups
sk_SK: skupiny

en: Approve
sk_SK: Schváliť

en: collection
sk_SK: kolekcia

en: collection view restriction
sk_SK: obmedzenie zobrazenia kolekcie

en: collection view restrictions
sk_SK: obmedzenia zobrazenia kolekcie

en: collections
sk_SK: kolekcie

en: group collection permission
sk_SK: oprávnenia skupiny ku kolekcii

en: uploaded by user
sk_SK: nahral používateľ

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
sk_SK: Nastavte na niečo iné ako 80, ak potrebujete špecifický port v URL (napr. 8000 pre vývoj). Neovplyvní request handling (port forwarding bude fungovať aj naďalej).

en: site name
sk_SK: názov sídla

en: Human-readable name for the site.
sk_SK: Názov sídla viditeľný pre verejnosť.

en: root page
sk_SK: koreňová stránka

en: is default site
sk_SK: je predvolené sídlo

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
sk_SK: Ak áno, toto sídlo bude spracovávať žiadosti pre všetky ostatné hostiteľské názvy, ktoré nemajú vlastný záznam o lokalite.

en: site
sk_SK: stránka

en: sites
sk_SK: stránky

en: default
sk_SK: predvolené

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
sk_SK: %(hostname)s je už nastavené ako predvolené sídlo. Toto nastavenie musíte zrušiť predtým, než nastavíte toto sídlo ako predvolené.

en: Public
sk_SK: Verejná

en: Private, accessible to users in specific groups
sk_SK: Súkromné, prístupné používateľom v špecifických skupinách

en: view restriction
sk_SK: zobraziť obmedzenie

en: view restrictions
sk_SK: zobraziť obmedzenia

en: Log in
sk_SK: Prihlásiť

en: Your username and password didn't match. Please try again.
sk_SK: Váš login a heslo sa nezhoduje. Prosím skúste znovu.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
sk_SK: Váš účet nemá oprávnenie k tejto stránke. Pokúste sa prihlásiť iným účtom alebo požiadajte o zmenu oprávnení.

en: Password required
sk_SK: Heslo je povinné

en: You need a password to access this page.
sk_SK: K prístupu na túto stránku potrebujete heslo.

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Edited
sk_SK: Upravené

en: Unpublish
sk_SK: Odpublikovať

en: Reject
sk_SK: Odmietnuť

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Move
sk_SK: Presunúť
