Wagtail - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ar: مواقع Wagtail

en: Choose a root page
ar: إختار صفحة رئيسية

en: Choose a different root page
ar: إختار صفحة رئيسية مختلفة

en: Sites
ar: مواقع

en: Add a site
ar: اضف الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Default?
ar: القيمة الإفتراضية؟

en: Default
ar: عادي

en: Add site
ar: اضف موقع

en: Site '%(object)s' created.
ar: تم إنشاء الموقع '%(object)s'.

en: The site could not be saved due to errors.
ar: لا يمكن حفظ الموقع بسبب الأخطاء.

en: Site '%(object)s' updated.
ar: تم تحديث الموقع '%(object)s'.

en: Site '%(object)s' deleted.
ar: تم حذف الموقع '%(object)s'.

en: Delete site
ar: احذف موقع

en: Are you sure you want to delete this site?
ar: هل أنت متأكد من حذف هذا الموقع ؟
