Wagtail - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
be: Сайты Wagtail

en: Choose a root page
be: Выберыце каранёвую старонку

en: Choose a different root page
be: Выберыце іншую каранёвую старонку

en: Sites
be: Сайты

en: Add a site
be: Дадаць сайт

en: Site
be: Сайт

en: Default?
be: Па змоўчванні?

en: Default
be: Па змоўчванні

en: Add site
be: Дадаць сайт

en: Site '%(object)s' created.
be: Сайт '%(object)s' створаны.

en: The site could not be saved due to errors.
be: Сайт не можа быць захавана з-за памылак.

en: Site '%(object)s' updated.
be: Сайт '%(object)s' абноўлены.

en: Site '%(object)s' deleted.
be: Сайт '%(object)s' выдалены.

en: Delete site
be: Выдаліць сайт

en: Are you sure you want to delete this site?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць гэты сайт?
