Wagtail - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
cs: Wagtail weby

en: Choose a root page
cs: Zvolit výchozí stránku

en: Choose a different root page
cs: Zvolit jinou výchozí stránku

en: Sites
cs: Weby

en: Add a site
cs: Přidat web

en: Site
cs: Web

en: Default?
cs: Výchozí?

en: Default
cs: Výchozí

en: Add site
cs: Přidat web

en: Site '%(object)s' created.
cs: Web '%(object)s' byl vytvořen.

en: The site could not be saved due to errors.
cs: Web nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Site '%(object)s' updated.
cs: Web '%(object)s' byl upraven.

en: Site '%(object)s' deleted.
cs: Web '%(object)s' byl smazán.

en: Delete site
cs: Smazat web

en: Are you sure you want to delete this site?
cs: Opravdu chcete smazat tento web?
