Wagtail - en to he_IL translation catalogue (14 entries)

en: Choose a root page
he_IL: בחרו עמוד מקור

en: Choose a different root page
he_IL: בחרו עמוד מקור שונה

en: Sites
he_IL: אתרים

en: Add a site
he_IL: הוספת אתר

en: Site
he_IL: אתר

en: Default?
he_IL: ברירת מחדל?

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Add site
he_IL: הוספת אתר

en: Site '%(object)s' created.
he_IL: עמוד '%(object)s' נוצר

en: The site could not be saved due to errors.
he_IL: לא ניתן לשמור את האתר בעקבות שגיאות

en: Site '%(object)s' updated.
he_IL: אתר '%(object)s' עודכן

en: Site '%(object)s' deleted.
he_IL: אתר '%(object)s' נמחק

en: Delete site
he_IL: מחק אתר

en: Are you sure you want to delete this site?
he_IL: האם אתם בטוחים כי ברצונכם למחוק את האתר?
