Wagtail - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ht: Sit Wagtail

en: Choose a root page
ht: Chwazi yon paj rasin

en: Choose a different root page
ht: Chwazi yon paj rasin diferan

en: Sites
ht: Sit

en: Add a site
ht: Ajoute yon sit

en: Site
ht: Sit

en: Default?
ht: Pa defo?

en: Default
ht: Pa defo

en: Add site
ht: Ajoute sit

en: Site '%(object)s' created.
ht: Sit '%(object)s' la kreye.

en: The site could not be saved due to errors.
ht: Sit la pa t kapab anrejistre akòz de erè.

en: Site '%(object)s' updated.
ht: Sit '%(object)s' la aktyalize.

en: Site '%(object)s' deleted.
ht: Sit '%(object)s' la siprime.

en: Delete site
ht: Siprime sit la

en: Are you sure you want to delete this site?
ht: Èske ou sèten ou vle siprime sit sa a?
