Wagtail - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
hu: Wagtail webhelyek

en: Choose a root page
hu: Válassza ki a főoldalt

en: Choose a different root page
hu: Válasszon ki egy másik főoldalt

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Add a site
hu: Webhely hozzáadása

en: Site
hu: Webhely

en: Default?
hu: Alapméretezett?

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Add site
hu: Webhely hozzáadása

en: Site '%(object)s' created.
hu: '%(object)s' webhely létrehozva.

en: The site could not be saved due to errors.
hu: Az oldalt hibák miatt nem lehetett elmenteni.

en: Site '%(object)s' updated.
hu: '%(object)s' oldal frissítve.

en: Site '%(object)s' deleted.
hu: A(z) '%(object)s' oldal törölve lett.

en: Delete site
hu: Oldal törlése

en: Are you sure you want to delete this site?
hu: Biztosan törölni szeretné az oldalt?
