Wagtail - en to mi translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
mi: Pae-a-Wagtail

en: Choose a root page
mi: Kōhiti he whārangi rarau

en: Choose a different root page
mi: Kōhiti he whārangi rarau rerekē

en: Sites
mi: Ngā pae

en: Add a site
mi: Tāpiri he pae

en: Site
mi: Pae

en: Default?
mi: Taunoa?

en: Default
mi: Taunoa

en: Add site
mi: Tāpiri pae

en: Site '%(object)s' created.
mi: Pae nama '%(object)s' e hanga

en: The site could not be saved due to errors.
mi: Ehara ka taea te puritia kī te pae nei, he raruraru

en: Site '%(object)s' updated.
mi: Pae nama '%(object)s' kua whakahou

en: Site '%(object)s' deleted.
mi: Pae nama '%(object)s' kua mukuhia

en: Delete site
mi: Mukuhia pae

en: Are you sure you want to delete this site?
mi: E pirangi ana koe kī te mukuhia tēnei pae?
