Wagtail - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
mn: Сайтууд

en: Choose a root page
mn: Үндсэн хуудас сонгох

en: Choose a different root page
mn: Өөр үндсэн хуудас сонгох

en: Sites
mn: Сайтууд

en: Add a site
mn: Сайт нэмэх

en: Site
mn: Сайт

en: Default?
mn: Өгөгдмөл?

en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: Add site
mn: Сайт нэмэх

en: Site '%(object)s' created.
mn: '%(object)s' сайт үүслээ.

en: The site could not be saved due to errors.
mn: Дараах алдаануудаас болж сайт хадгалагдсангүй.

en: Site '%(object)s' updated.
mn: Сайт '%(object)s' шинэчлэгдлээ.

en: Site '%(object)s' deleted.
mn: '%(object)s' сайт устлаа.

en: Delete site
mn: Сайт устгах

en: Are you sure you want to delete this site?
mn: Энэ сайтыг үнэхээр устгах уу?
