Wagtail - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
nb: Wagtail-nettsteder

en: Choose a root page
nb: Velg en rotside

en: Choose a different root page
nb: Velg en annen rotside

en: Sites
nb: Nettsteder

en: Add a site
nb: Legg til et nettsted

en: Site
nb: Nettsted

en: Default?
nb: Standard?

en: Default
nb: Standard

en: Add site
nb: Legg til nettsted

en: Site '%(object)s' created.
nb: Nettstedet "%(object)s" er opprettet.

en: The site could not be saved due to errors.
nb: Nettstedet kunne ikke lagres grunnet feil.

en: Site '%(object)s' updated.
nb: Nettstedet "%(object)s" er oppdatert.

en: Site '%(object)s' deleted.
nb: Nettstedet "%(object)s" er slettet.

en: Delete site
nb: Slett nettsted

en: Are you sure you want to delete this site?
nb: Er du sikker på at du vil slette dette nettstedet?
