Wagtail - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
th: เว็บไซด์ Wagtail

en: Choose a root page
th: เลือกหน้าต้นฉบับ

en: Choose a different root page
th: เลือกหน้าต้นฉบับอื่น

en: Sites
th: หลายเว็บไซด์

en: Add a site
th: เพิ่มเว็บไซด์

en: Site
th: เว็บไซด์

en: Default?
th: ต้นแบบ?

en: Default
th: ต้นแบบ

en: Add site
th: เพิ่มเว็บไซด์

en: Site '%(object)s' created.
th: เว็บไซด์'%(object)s'ได้ถูกสร้างแล้ว

en: The site could not be saved due to errors.
th: เว็บไซด์ไม่สามารถถูกเซฟได้ในขณะที่เกิดข้อผิดพลาด

en: Site '%(object)s' updated.
th: เว็บไซด์'%(object)s' ถูกอัพเดทแล้ว

en: Site '%(object)s' deleted.
th: เว็บไซด์'%(object)s'ถูกลบแล้ว

en: Delete site
th: ลบเว็บไซด์

en: Are you sure you want to delete this site?
th: คุฯแน่ใจว่าคุณต้องการจะลบทิ้งเว็บไซด์นี้?
