Wagtail - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ug: Wagtail بېكەت

en: Choose a root page
ug: غول بەت تاللىنىدۇ

en: Choose a different root page
ug: پەرقلىق غول بەت تاللىنىدۇ

en: Sites
ug: بېكەت

en: Add a site
ug: بېكەت قوش

en: Site
ug: بېكەت

en: Default?
ug: كۆڭۈلدىكى؟

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Add site
ug: بېكەت قوش

en: Site '%(object)s' created.
ug:  «%(object)s» بېكەت قۇرۇلدى.

en: The site could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن تور بېكەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Site '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» بېكەت يېڭىلاندى.

en: Site '%(object)s' deleted.
ug: «%(object)s» بېكەت ئۆچۈرۈلدى.

en: Delete site
ug: بېكەت ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this site?
ug: بۇ بېكەتنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟
