Wagtail - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Wagtail users
et: Wagtail kasutajad

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
et: See väärtus võib sisaldada ainult tähti, numbreid ja @/./+/-/_  märke.

en: A user with that username already exists.
et: Selle kasutajanimega kasutaja on juba olemas.

en: The two password fields didn't match.
et: Kaks paroolivälja ei klappinud.

en: Email
et: E-post

en: First Name
et: Eesnimi

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Password
et: Parool

en: Leave blank if not changing.
et: Jätke tühjaks, kui te seda ei muuda.

en: Password confirmation
et: Salasõna kinnitamine

en: Enter the same password as above, for verification.
et: Sisestage kontrollimiseks sama parool nagu eespool.

en: Administrator
et: Administraator

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
et: Administraatoritel on täielik juurdepääs mis tahes objekti või sätte haldamiseks.

en: A group with that name already exists.
et: Sellenimeline rühm on juba olemas.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
et: Samal lehel ei saa olla mitu lubade kirjet.

en: submitted notifications
et: esitatud teated

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
et: Saate märguande, kui leht esitatakse modereerimiseks

en: approved notifications
et: kinnitatud teated

en: Receive notification when your page edit is approved
et: Saate märguande, kui teie lehe muutmine on kinnitatud

en: rejected notifications
et: tagasilükatud teated

en: Receive notification when your page edit is rejected
et: Saate märguande, kui teie lehe muutmine lükatakse tagasi

en: preferred language
et: eelistatud keel

en: Select language for the admin
et: Valige administraatori keel

en: current time zone
et: praegune ajavöönd

en: Select your current time zone
et: Valige oma praegune ajavöönd

en: profile picture
et: profiili pilti

en: Default
et: Vaikimisi

en: user profile
et: Kasutajaprofiil

en: user profiles
et: kasutajaprofiilid

en: Delete
et: Kustuta

en: Yes, delete
et: Jah, kustuta

en: No, don't delete
et: Ei, ära kustuta

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
et: Selle grupi kustutamine tühistab selle grupi kõik kasutajate õigused.

en: Are you sure you want to delete this group?
et: Kas soovite kindlasti selle grupi kustutada?

en: Object permissions
et: Objekti load

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisama

en: Change
et: Muuda

en: Other permissions
et: Muud load

en: Page permissions
et: Lehe load

en: Page
et: Leht

en: Add a page permission
et: Lisage lehe luba

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
et: Vabandust, ükski rühm ei vasta "%(query)s\

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
et: Konfigureeritud gruppe pole. Miks mitte <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">lisada üks</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
et: Kas soovite kindlasti selle kasutaja kustutada?

en: Account
et: Konto

en: Roles
et: Rollid

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
et: Konfigureeritud pole ühtegi kasutajat. Miks mitte <a href="%(wagtailusers_add_url)s">lisada mõned</a>?

en: Active
et: Aktiivne

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Groups
et: Grupid

en: Add a group
et: Lisage rühm

en: Search groups
et: Gruppide otsimine

en: Add group
et: Lisa rühm

en: Group '%(object)s' created.
et: Grupp '%(object)s' on loodud.

en: Group '%(object)s' updated.
et: Grupp '%(object)s' on värskendatud.

en: The group could not be saved due to errors.
et: Rühma ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: View users in this group
et: Kuva selle grupi kasutajad

en: Group '%(object)s' deleted.
et: Grupp '%(object)s' on kustutatud.

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Add a user
et: Kasutaja lisamine

en: Users
et: Kasutajad

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Admin
et: Administraator

en: Status
et: Staatus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: User '%(object)s' updated.
et: Kasutaja '%(object)s' on värskendatud.

en: The user could not be saved due to errors.
et: Kasutajat ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: User '%(object)s' deleted.
et: Kasutaja '%(object)s' on kustutatud.
