Wagtail - en to el translation catalogue (51 entries)

en: Parent page
el: Κύρια σελίδα

en: Add %(object)s
el: Προσθήκη %(object)s

en: Add a new %(object)s
el: Προσθήκη νέου %(object)s

en: Inspect
el: Επιθεωρείστε

en: Inspect this %(object)s
el: Επιθεωρείστε το %(object)s

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit this %(object)s
el: Επεξεργαστείτε το %(object)s

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete this %(object)s
el: Διαγράψτε το %(object)s

en: Unpublish
el: Κατάργηση δημοσίευσης

en: Unpublish this %(object)s
el: Κατάργηση δημοσίευσης  %(object)s

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Copy this %(object)s
el: Αντιγραφή του %(object)s

en: image
el: Εικόνα

en: Back to %(model_name)s list
el: Πίσω στη λίστα του μοντέλου %(model_name)s

en: Choose a parent page
el: Επιλέξτε μια κύρια σελίδα

en: Continue
el: Επόμενο

en: Saving…
el: Γίνεται αποθήκευση…

en: Save
el: Αποθήκευση

en: %(model_name)s could not be deleted
el: Το μοντέλο %(model_name)s δεν μπόρεσε να διαγραφεί

en: Go back to listing
el: Πίσω στη λίστα

en: Yes, delete
el: Ναι, να γίνει διαγραφή

en: No, don't delete
el: Ακύρωση διαγραφής

en: Last updated
el: Τελευταία αναθεώρηση

en: History
el: Ιστορικό

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
el: Συγνώμη, δεν υπάρχει αντιστοίχηση με το όνομα %(name)s που να ταιριάζει στα κριτήρια αναζήτησης σας.

en: Search for
el: Αναζήτηση για

en: Search %(name)s
el: Αναζήτηση %(name)s

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Download CSV
el: Ληψη CSV

en: Filter
el: Φίλτρο

en: No %(name)s have been created yet.
el: Κανένα %(name)s δεν δημιουργήθηκε ακόμα.

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
el: Σελίδα %(current_page)s από %(num_pages)s.

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
el: %(model_name)s '%(object)s' δημιουργήθηκε

en: The %(object)s could not be created due to errors.
el: Το %(object)s δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί λόγω σφαλμάτων.

en: New
el: Καινούργιο

en: Create new %(object)s
el: Δημιουργία καινούργιου %(object)s

en: Editing
el: Υπό επεξεργασία

en: Editing %(object)s
el: Επεξεργάζεται %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
el: %(model_name)s '%(object)s' αναθεωρήθηκε.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
el: %(object)s δεν μπορεί να αποθηκευτεί λόγω σφαλμάτων.

en: Confirm deletion of %(object)s
el: Επιβεβαιώστε τη διαγραφή του %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε το %(object)s; Σε περίπτωση που άλλα πράγματα στο site σας συσχετίζονται με αυτό, τότε μπορεί και αυτά να επηρρεαστούν.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
el: %(model_name)s '%(object)s' διαγράφηκε.

en: Inspecting
el: Επισκόπηση

en: Inspecting %(object)s
el: Επισκόπηση %(object)s

en: Action
el: Ενέργεια

en: Date
el: Ημερομηνία
