Wagtail - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Wagtail ModelAdmin
gl: ModelAdmin de Wagtail

en: Parent page
gl: Páxina pai

en: Add %(object)s
gl: Engadir %(object)s

en: Add a new %(object)s
gl: Engadir unha nova %(object)s

en: Inspect
gl: Inspeccionar

en: Inspect this %(object)s
gl: Inspeccionar esta %(object)s

en: Edit
gl: Editar

en: Edit this %(object)s
gl: Editar este %(object)s

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete this %(object)s
gl: Eliminar esta %(object)s

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Unpublish this %(object)s
gl: Non publicar esta %(object)s

en: Copy
gl: Copiar

en: Copy this %(object)s
gl: Copiar esta %(object)s

en: image
gl: Imaxe

en: Back to %(model_name)s list
gl: Retornar á lista %(model_name)s

en: Choose a parent page
gl: Selecciona unha páxina pai

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
gl: %(plural)s poden ser engadidas a máis dun lugar no teu sitio web. ¿Cal das seguintes gustaríache que fose o pai da túa nova páxina?

en: Continue
gl: Continuar

en: Saving…
gl: Gardando…

en: Save
gl: Gardar

en: %(model_name)s could not be deleted
gl: %(model_name)s non puideron ser eliminadas

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
gl: '%(instance_name)s' é actualmente referenciada por outros obxectos, e non pode ser eliminada sen por en perigo a integridade dos datos. Para eliminala satisfactoriamente, primeiro elimina as referencias dende os seguintes obxectos, entón téntao de novo:

en: Go back to listing
gl: Retorna ao listado

en: Yes, delete
gl: Si, eliminar

en: No, don't delete
gl: Non, non eliminar.

en: By %(filter_title)s
gl: Por %(filter_title)s

en: Last updated
gl: Actualizado por última vez

en: History
gl: Historial

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
gl: %(result_count)s de %(all_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
gl: Síntoo, non hai %(name)s que coincidan cos teus parámetros de procura.

en: Search for
gl: Procurar por

en: Search %(name)s
gl: Procura %(name)s

en: Search
gl: Procurar

en: Download XLSX
gl: Descargar XLSX

en: Download CSV
gl: Descargar CSV

en: Filter
gl: Filtro

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
gl: Non foron aínda creados %(name)s. Un dos seguintes deben ser creados antes de que podas engadir calquera %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
gl: Non foron aínda creados %(name)s.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
gl: ¿Por qué non <a href="%(url)s">engadir unha</a>?

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
gl: Páxina %(current_page)s de %(num_pages)s.

en: Previous
gl: Previa

en: Next
gl: Seguinte

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
gl: %(model_name)s '%(object)s' creada.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
gl: A %(object)s non puido ser creada debido a erros.

en: New
gl: Nova

en: Create new %(object)s
gl: Crear nova %(object)s

en: Editing
gl: Editando

en: Editing %(object)s
gl: Editando %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
gl: %(model_name)s '%(object)s' actualizada.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
gl: A %(object)s non puido ser gardada debido a erros.

en: Confirm deletion of %(object)s
gl: Confirmar eliminación de %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
gl: ¿Seguro que queres eliminar esta %(object)s? Se outras cosas no teu sitio web fan referencia a ela, poderían tamén verse afectadas.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
gl: %(model_name)s '%(object)s' eliminada

en: Inspecting
gl: Inspeccionando

en: Inspecting %(object)s
gl: Inspeccionando %(object)s

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data
