Wagtail - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Wagtail ModelAdmin
lt: Wagtail modelių administravimas

en: Parent page
lt: Tėvinis puslapis

en: Add %(object)s
lt: Pridėti %(object)s

en: Add a new %(object)s
lt: Pridėti naują %(object)s

en: Inspect
lt: Tikrinti

en: Inspect this %(object)s
lt: Tikrinti šį %(object)s

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit this %(object)s
lt: Redaguoti šį %(object)s

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete this %(object)s
lt: Ištrinti šį %(object)s

en: Unpublish
lt: Nebepublikuoti

en: Unpublish this %(object)s
lt: Nebepublikuoti šio %(object)s

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy this %(object)s
lt: Kopijuoti šį %(object)s

en: image
lt: paveiksliukas

en: Back to %(model_name)s list
lt: Atgal į %(model_name)s sąrašą

en: Choose a parent page
lt: Pasirinkti tėvinį puslapį

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
lt: %(plural)s gali būti pridėti į daugiau nei vieną vietą jūsų tinklalapyje. Kuris iš sekančių turėtų būti tėvinis jūsų naujo puslapio elementas?

en: Continue
lt: Tęsti

en: Saving…
lt: Saugoma…

en: Save
lt: Išsaugoti

en: %(model_name)s could not be deleted
lt: %(model_name)s negalėjo būti ištrintas

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
lt: '%(instance_name)s' dabar naudojamas kitų objektų ir negali būti ištrintas nepažeidžiant duomenų integralumo. Kad sėkmingai jį ištrinti, pirma pašalinkite sąsajas su sekančiais objektais, ir tada bandykite dar kartą:

en: Go back to listing
lt: Grįžti atgal į sąrašą

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: No, don't delete
lt: Ne, neištrinti

en: By %(filter_title)s
lt: Pagal %(filter_title)s

en: Last updated
lt: Pask. kartą atnaujinta

en: History
lt: Istorija

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
lt: %(result_count)s iš %(all_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
lt: Atsiprašome, nėra jokių %(name)s atitinkančių jūsų paieškos parametrus.

en: Search for
lt: Ieškoti

en: Search %(name)s
lt: Ieškoti %(name)s

en: Search
lt: Ieškoti

en: Download XLSX
lt: Parsiųsti XLSX

en: Download CSV
lt: Parsisiųsti CSV

en: Filter
lt: Filtras

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
lt: Jokie %(name)s dar nebuvo sukurti. Prieš tai turi būti sukurtas vienas iš sekančių, kad galėtumėte sukurti %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
lt: Jokie %(name)s dar nebuvo sukurti.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
lt: Kodėl gi <a href="%(url)s">nesukūrus vieno</a>?

en: Pagination
lt: Skaidymas į puslapius

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
lt: Puslapis %(current_page)s iš %(num_pages)s.

en: Previous
lt: Buvęs

en: Next
lt: Kitas

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
lt: %(model_name)s '%(object)s' sukurtas.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
lt: %(object)s negalėjo būti sukurtas dėl klaidų.

en: New
lt: Naujas

en: Create new %(object)s
lt: Kurti naują %(object)s

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Editing %(object)s
lt: Redaguojamas %(object)s

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
lt: %(model_name)s '%(object)s' atnaujintas.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
lt: %(object)s negalėjo būti išsaugotas dėl klaidų.

en: Confirm deletion of %(object)s
lt: Patvirtinti %(object)s ištrinimą

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį %(object)s? Jei kiti elementai jūsų tinklalapyje yra su juo susieti, tai gali paveikti ir juos.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
lt: %(model_name)s '%(object)s' ištrintas.

en: Inspecting
lt: Tikrinama

en: Inspecting %(object)s
lt: Tikrinama %(object)s

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data
