Wagtail - en to mn translation catalogue (59 entries)

en: Wagtail ModelAdmin
mn: Модел Админ

en: Parent page
mn: Эцэг хуудас

en: Add %(object)s
mn: %(object)s нэмэх

en: Add a new %(object)s
mn: Шинэ %(object)s нэмэх

en: Inspect
mn: Шалгалт

en: Inspect this %(object)s
mn: %(object)s-г шалгах

en: Edit
mn: Засах

en: Edit this %(object)s
mn: %(object)s-г засах

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete this %(object)s
mn: %(object)s-г устгах

en: Unpublish
mn: Нийтлэхгүй байх

en: Unpublish this %(object)s
mn: %(object)s-г нийтлэхгүй болгох

en: Copy
mn: Хуулах

en: Copy this %(object)s
mn: %(object)s-г хуулах

en: image
mn: зураг

en: Back to %(model_name)s list
mn: %(model_name)s жагсаалт руу буцах

en: Choose a parent page
mn: Эцэг хуудас сонгох

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
mn: %(plural)s -г сайтын олон газар нэмэх боломжтой. Аль нэгийг нь шинэ хуудасны эцэг болгох боломжтой.

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Saving…
mn: Хадгалж байна

en: Save
mn: Хадгалах

en: %(model_name)s could not be deleted
mn: %(model_name)s устгаж чадсангүй

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
mn: %(instance_name)s нь бусад обьекттой холбоотой, өгөгдлийн халдашгүй байдалд эрсдэлтэй тул устгах боломжгүй. Иймд бусад обьектоос салгасны дараа дахин оролдоно уу.

en: Go back to listing
mn: Жагсаалт руу буцах

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: No, don't delete
mn: Үгүй, устгахгүй

en: By %(filter_title)s
mn: %(filter_title)s -аар

en: Last updated
mn: Шинэчлэгдсэн

en: History
mn: Түүх

en: %(result_count)s out of %(all_count)s
mn: Нийт %(all_count)s үр дүнгээс %(result_count)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
mn: Уучлаарай, хайлтад тохирох %(name)s олдсонгүй.

en: Search for
mn: Хайлт хийх

en: Search %(name)s
mn: %(name)s хайх

en: Search
mn: Хайлт

en: Download XLSX
mn: XLSX-р татах

en: Download CSV
mn: CSV-р татах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
mn: Одоогоор %(name)s үүсээгүй байна. %(name)s үүсгэхээс өмнө дараах зүйл үүссэн байх ёстой.

en: No %(name)s have been created yet.
mn: %(name)s үүсээгүй байна.

en: Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
mn: Яагаад <a href="%(url)s">линк</a> нэмж болохгүй гэж?

en: Pagination
mn: Хуудаслах

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
mn: Нийт %(num_pages)s -н %(current_page)s -р хуудас.

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараагийнх

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
mn: %(model_name)s%(object)s боллоо.

en: The %(object)s could not be created due to errors.
mn: %(object)s -г үүсгэхэд алдаа гарлаа.

en: New
mn: Шинэ

en: Create new %(object)s
mn: Шинэ %(object)s үүсгэх

en: Editing
mn: Засч байна

en: Editing %(object)s
mn: %(object)s засч байна

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
mn: %(model_name)s%(object)s шинэчлэгдлээ.

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
mn: Алдаануудаас болж %(object)s хадгалагдсангүй.

en: Confirm deletion of %(object)s
mn: %(object)s устгахыг зөвшөөрөх

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
mn: %(object)s-г үнэхээр устгах уу? Үүнтэй холбоотой бусад зүйлст сөргөөр нөлөөлж болзошгүй.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
mn: %(model_name)s%(object)s устгагдлаа.

en: Inspecting
mn: Шалгаж байна

en: Inspecting %(object)s
mn: %(object)s-г шалгаж байна

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо
