Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (45 entries)

en: Parent page
sk_SK: Rodičovská strana

en: Add %(object)s
sk_SK: Pridať %(object)s

en: Add a new %(object)s
sk_SK: Pridať nové %(object)s

en: Inspect
sk_SK: Skontrolovať

en: Inspect this %(object)s
sk_SK: Skontrolujte toto %(object)s

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit this %(object)s
sk_SK: Upraviť toto %(object)s

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete this %(object)s
sk_SK: Zmazať toto %(object)s

en: Unpublish
sk_SK: Odpublikovať

en: Unpublish this %(object)s
sk_SK: Odpublikovať toto %(object)s

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy this %(object)s
sk_SK: Kopírovať toto %(object)s

en: image
sk_SK: obrázok

en: Back to %(model_name)s list
sk_SK: Naspäť na zoznam %(model_name)s

en: Choose a parent page
sk_SK: Zvoliť rodičovskú stránku

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
sk_SK: %(plural)s môže byť pridaný na viac miest v rámci Vášho sídla. Ktoré z nasledujúceho chcete, aby bol rodičom Vašej novej stránky?

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Saving…
sk_SK: Ukladám…

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: %(model_name)s could not be deleted
sk_SK: %(model_name)s nemôže byť zmazané

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
sk_SK: '%(instance_name)s' je odkazovaný inými objektami a nemôže byť vymazaný bez narušenia integrity dát. Aby ste ho mohli vymazať, zrušte najskôr odkazy z iných objektov a potom skúste znova:

en: Go back to listing
sk_SK: Naspäť na zoznam

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, vymazať

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
sk_SK: Prepáčte, nie sú %(name)s, ktoré vyhovujú Vašim vyhľadávacím parametrom.

en: Search for
sk_SK: Hľadať

en: Search %(name)s
sk_SK: Hľadať %(name)s

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Download CSV
sk_SK: Stiahnuť CSV

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
sk_SK: Žiaden %(name)s nebol zatiaľ vytvorený. Niečo z nasledujúceho musí byť vytvorené predtým, než pridáte%(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
sk_SK: Žiadne %(name)s neboli zatiaľ vytvorené.

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
sk_SK: Strana %(current_page)s z %(num_pages)s.

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: The %(object)s could not be created due to errors.
sk_SK: %(object)s nemôže byť vytvorené kvôli chybám.

en: New
sk_SK: Nový

en: Create new %(object)s
sk_SK: Vytvoriť nové %(object)s

en: Editing
sk_SK: Úprava

en: Editing %(object)s
sk_SK: Úprava %(object)s

en: The %(object)s could not be saved due to errors.
sk_SK: %(object)s nemôže byť uložené kvôli chybám.

en: Confirm deletion of %(object)s
sk_SK: Potvrďte vymazanie %(object)s

en: Are you sure you want to delete this %(object)s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
sk_SK: Ste si istý, že chcete zmazať %(object)s? Môže to ovplyvniť niektoré závislosti v rámci sídla.

en: Inspecting
sk_SK: Kontrola %s

en: Inspecting %(object)s
sk_SK: Kontrola %(object)s

en: Date
sk_SK: Dátum
